Inauguracja galerii

Stworzyliśmy nowe miejsce spotkań ze sztuką na kulturalnej mapie Podkowy Leśnej. Nasza galeria znajduje w miejscu dawnego atelier Nowosielskich. W budynku został przeprowadzony remont kapitalny, gdzie przywrócono dawne założenia architektoniczne, które miały na celu całkowite otwarcie się na ogród oraz z wielką pieczołowitością i starannością wyczyszczono zachowane dekoracyjne detale ceramiczne wraz z pozostałymi elementami wyposażenia. Ogromną wagę przyłożyliśmy do odtworzenia ogrodu zgodnie z duchem artystycznym i założeniami projektowymi artystów.

Planujemy organizować wystawy wyróżniające się wysokimi walorami artystycznymi, spotkania z twórcami, wydarzenia kulturalne i wiele innych.

Znakomita wystawa rzeźby KATARZYNY BUŁKI MATŁACZ  - NA SKRZYDŁACH WYOBRAŹNI, CZYLI REMEDIUM NA CODZIENNOŚĆ jest połączona z inauguracją przestrzeni. Prezentujemy najlepsze, starannie wyselekcjonowane prace rzeźbiarki.

Chcemy, aby nasza galeria była miejscem inkluzywnym, reprezentującym różne dziedziny sztuki, była przestrzenią dla inspiracji i dialogu.