RODO

Polityka prywatności

1. Aby skorzystać z usługi formularza kontaktowego w serwisie internetowym Dom Nr 7, niezbędne jest podanie danych osobowych, w formie imienia i nazwiska oraz maila/tel. w celu wykonania umowy świadczonej drogą elektroniczną. Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy o świadczenie usługi formularza kontaktowego (art. 6 ust. 1 lit. B RODO). Administratorem danych jest home.pl

2. W przypadku, gdy Użytkownik dokona subskrypcji biuletynu informacyjnego (Newsletter) na jego adres e-mail Dom Nr 7 będzie wysyłać wiadomości elektroniczne zawierające informacje o nadchodzących wydarzeniach i nowościach dostępnych w serwisie internetowym.

4. Dane osobowe zbierane za pośrednictwem serwisu internetowego  Dom Nr 7 są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. z późn. zm. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleni dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO.

5. Użytkownik ma prawo do żądania usunięcia wszystkich lub niektórych danych osobowych.

O nas

Dom No 7 jest miejscem wymiany myśli twórczej, inspiracją oraz przestrzenią dla spotkań artystycznych, wydarzeń kulturalnych i społecznych. Przestrzeń kameralna wraz z magicznym ogrodem sprawia, że przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe i szkolenia nabierają wyjątkowego charakteru, są dalekie od sztampowości i gwarantują pełną dyskrecję. Przez dekady dom pełnił funkcję pracowni i galerii Nowosielskich, dlatego miejsce jest przesiąknięte artystycznym klimatem. Tu były organizowane wystawy, podejmowani goście ze świata sztuki i nauki, stworzono otwarte miejsce inspirujących się wzajemnie ludzi. Dawna Galeria Nowosielskich pełni funkcję nie tylko komercyjną, wystawienniczą, ale także społeczną.
©