Moc emocji po wystawie

Wernisaż wystawy "Na skrzydłach wyobraźni, czyli remedium na codzienność" rzeźby Katarzyny Bułki Matłacz inaugurujący kameralną przestrzeń Dom No 7 był dla nas pięknym, budzącym wiele emocji wydarzeniem. Sama możliwość obcowania z tak utalentowaną artystką przysporzyła nam wielu fantastycznych chwil.

Dziękujemy za tak pozytywny odbiór środowiska artystycznego, szczególne słowa podziękowania kierujemy do niewątpliwego autorytetu i osobowości świata sztuki Kamy Zboralskiej. Ogromnie cieszymy się ze spotkania.

Nie byłoby tak profesjonalnie przygotowanej wystawy gdyby nie jej kuratorka Sylwia Krzemianowska. Chylimy czoła dla Jej ogromnej pracowitości i wielkiej skromności. Dziękujemy naszym znamienitym gościom Jolancie Pszczółkowskiej - Pawlik i Włodkowi Pawlikowi, wirtuozowi jazzu – za możliwość uświetnienia wydarzenia wybitną muzyką, wszystkim pozostałym gościom, w tym cudownym podkowiańskim sąsiadom za spędzenie z nami tego popołudnia. Dzięki wszystkim obecnym ten wieczór był tak udany.

FB_IMG_1684690167171jpg

Podziękowania za objęcie patronatem honorowym wydarzenia dla Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego, Rafała Kameckiego z Artinfo.pl, Urszuli Święcickiej Prezes Zarządu Głównego Związku Polskich Artystów Plastyków ZG, Mariusza Płoszaja Mazurka Dyrektora CKiO

IMG20230522164716jpg

Zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzania w określone dni - informacje w zakładce http://domnr7.pl/wystawy Wystawa potrwa do 18 czerwca.


IMG20230522164158jpg